Contacte

Administrația

Fax: 639 030, e-mail: centrul@pesticide.md

Moșoi Vladimir administrator 639 002, 552 673 (079955711, 069134722) vladimir.mosoi@yahoo.com,
mosoi.vladimir@pesticide.md
Danilov Nicolae vice-administrator 636 414 (079955712) danilov.nicolae@pesticide.md
Ojog Nadejda contabil șef 553 058 (079521815) ojog.nadejda@pesticide.md 


Secția Generală

Stroiu Maria șef secție 639 002, (079955715) stroiu.maria@pesticide.md
Vîrlan Feodora specialist coordonator 639 002, (079955720) virlan.feodora@pesticide.md
Micu Irina specialist 639 002, (060970020) micu.irina@pesticide.md
Magher Maria arhivist
Goro Ivan șofer cl. II


Secția Testare, Expertiză și Evaluare

Gomoja Grigorii șef secție 551 512 (079955713) gomoja.grigore@pesticide.md
Ciobanu Victor specialist principal 502071 (079955717) ciobanu.victor@pesticide.md
Gaibu Zamfira specialist principal 636 208 (079955724) gaibu.zamfira@pesticide.md
Codrean Ilie evaluator 079955716 codrean.ilie@pesticide.md


Laboratorul de Încercări “Atestarea și Controlul Calității Pesticidelor”                       

Fax: 638 554

Sirețanu Ludmila șef laborator 638 554  (079955714) siretanu.liudmila@pesticide.md
Cincilei Angela specialist. coord. biochim. 638 554 (079955718) cincilei.angela@pesticide.md
Poleacova Nina specialist chimist 551 479 (069182817) poleacova.nina@pesticide.md
Tataru Elena specialist chimist 551 479


Organismul de Certificare

Nicolaescu Olga specialist principal 639 002, 632134  (079955723) nicolaescu.olga@pesticide.md
Prițcan Alexei specialist 639 002, 632134 (068803451) pritcan.alexei@pesticide.md

 

Grupa Deservire

551 479 (079955719)

Adresa: str. Sarmizegetusa 16 A, mun. Chișinău MD-2032